breadcrumbs_revolution_theme

Способи оплати

  • На картку Моно Банку

Оплату можна здійснити, внісши гроші на платіжну карту Моно банку через систему Приват 24, термінал або касу банку. Реквізити для здійснення платежу висилаються покупцеві в Вайбер, на телефон СМС або на е-mail після формування замовлення.

  • Накладений платіж (аванс 200 грн - як гарантія забору)

Передоплата (аванс) 200 грн - оплачується заставу, як гарантія забору Вами посилки у відділенні Нової Пошти. При відправці посилок з «післяплатою» Покупець оплачує в пункті видачі: 1) Вартість замовлення, за вирахуванням авансового платежу 2) Вартість пересилання 3) Послугу переказу грошей в нашу адресу, яка становить 20 грн + 2% від вартості товару. Замовлення на суму менше 200 грн послугою «накладений платіж» не відправляються (тільки 100% оплата). Адресної доставки з «післяплатою» - так само немає. Термін безкоштовного зберігання посилки становить 5 робочих днів з дня її прибуття. Після закінчення цього терміну (або при відмові Покупця від отримання посилки) посилка повертається Відправником, а Покупець зобов'язаний в 3-х денний термін оплатити вартість транспортних витрат за доставку посилки в обидва кінці (+ плату за зберігання понад 5 робочих днів, якщо така є) на р / рахунок підприємства або банківську карту інтернет-магазину "Флекс Стайл", в іншому випадку Покупець несе повну адміністративну відповідальність за невиконання умов договору-продажу і договору-поставки, згідно цивільного кодексу України. ст. 698, 655, 656, 692, 706, 712. Частина покриття витрат береться з авансової суми, при цьому сама застава не повертається.

  • Безготівковий розрахунок (на р / с в Альфа Банку)

Оплату можна здійснити, внісши гроші на р / с Альфа Банку через систему Приват 24, термінал або касу будь-якого банку. Реквізити для здійснення платежу висилаються покупцеві на е-mail або СМС після формування замовлення. Увага! Данний розрахунок тільки для юридичних осіб!

  • Оплата карткою Visa, Mastercard - WayForPay

Оплата обраного (их) товару (ів) за допомогою платіжної системи WayforPay здійснюється онлайн через спеціальну захищену форму прийняття платежів від компанії WayforPay.