breadcrumbs_revolution_theme

Способи доставки

Нова Пошта

Доставку оплачує покупець при отриманні замовлення відповідно до тарифів Нової Пошти. При відправці посилок з «післяплатою» Покупець оплачує аванс 200 грн. (Як гарантія забору посилки), а в пункті видачі оплачує:

  1. Вартість замовлення за вирахуванням авансового платежу
  2. Вартість пересилання
  3. Послугу за переказ грошей

Замовлення на суму менше 200 грн послугою «накладений платіж» не потрапляють.

При відправці посилок з «адресною доставкою» - 100% передоплата замовлення. Термін безкоштовного зберігання посилок становить 5 робочих днів з дня їх прибуття. Після закінчення цього терміну (або при відмові Покупця від своєї посилки, яка була вже відправлена) посилка повертається відправнику, а Покупець зобов'язаний в 3-х денний термін оплатити вартість транспортних витрат за доставку посилки в обидва кінці (+ оплатити зберігання, якщо така плата присутній ) на рахунок підприємства або банківську карту інтернет-магазину «Флекс Стайл», в іншому випадку Покупець несе повну адміністративну відповідальність за порушення умов договору-оферти, згідно цивільного кодексу України. ст. 698, 655, 656, 692, 706, 712. Аванс не повертається (див. Договір публічної оферти: ).


Доставка "Укрпошта-Експресс"

Вартість замовлення оплачується або на банківську карту, або на рахунок підприємства. Сума доставки «Укрпоштою-Експрес» складає приблизно від 40-80 грн, залежно від ваги та вартості замовлення. з 2018 року вартість послуги доставки Клієнт оплачує самостійно, при отриманні посилки на відділеннях «Укрпошти»


Транспортна компанія

Вкажіть зручну для Вас службу доставки. Вартість замовлення оплачується або на банківську карту, або на рахунок підприємства. Доставку оплачує покупець при отриманні замовлення згідно з тарифами транспортної компанії.